تا ۴۰٪ تخفیف دوره‌های حسابداری ویژه تابستان!

درباره ما

درباره پُرساگرام

 

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد «پُرسا» زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان «وندا» هستش. شرکت وندا با سال‌ها سابقه تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات و امور اقتصادی، گستره‌ای از محصولات و برندها رو در سطح ملی خلق کرده و حالا تصمیم داره تخصص و تجارب متخصصین خودش که در پروژه‌های بزرگ فعال بودن رو در قالب آموزش در اختیار عموم قرار بده.

هدف پُرساگرام اینه که درس‌ها و خودآموزها رو به شکلی در اختیارتون قرار بده که بعد از تموم شدن دوره به اون سطح از دانش فنی و علمی برسین که خیلی سریع بتونین در بازار کار ازش بهره ببرین و به صورت حرفه‌ای از این آموزش پول در بیارین.

همچنین پُرساگرام بهتون تضمین می‌ده، در ارائه درس‌ها از موارد غیر ضروری و موضوعاتی که احتمال استفاده از اون‌ها بسیار کمه، پرهیز کنه و بجای شاخ و برگ دادن اضافی به موضوع و طولانی شدن بی‌مورد جلسات، سعی داره موارد و موضوعات اصلی رو در یک تایم خیلی کوتاه تهیه کنه و بهتون ارائه بده، به گونه‌ای که سپری کردن این دوره‌ها براتون حوصله سر بر و وقت‌گیر نباشه و اینجوری به اصلاح لقمه حاضر و آماده از هر مطلب رو در اختیارتون می‌ذاره.

پُرساگرام به هیچ وجه قصد ارائه مطالب یک کتاب درسی رو به صورت تئوری نداره، بلکه در اینجا هر چیزی که ارائه می‌شه حاصل تجربه و تلاش و تخصص افرادیه که کارهای بزرگی در حوزه فعالیتشون کردن و سالها درخشیدن.

پُرساگرام فیلتر‌های خاصی برای مدرسین در نظر گرفته، فیلترهایی مثل سطح تحصیلات، سابقه فعالیت مرتبط، آگاهی و بروز بودن اطلاعات، داشتن نمونه کار یا پروژه موفق و بسیاری فیلتر‌های دیگه که همه و همه در ساخت و تولید یک آموزش تاثیر داره.

قبل از اینکه درسی در پُرساگرام ارائه بشه، متخصصین آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد «پُرسا» محتویات اون آموزش رو اعتبارسنجی می‌کنن و پس از تایید مطالب و محتوا اجازه ارائه محصول رو می‌دن.

پُرساگرام قصد داره رشته‌های پول‌ساز که نقش بیشتری در بازار کار دارند رو ارائه کنه، تجربه ثابت کرده برای اکثر افراد، این موضوع که بتونن از دانش خودشون در زمینه کسب درآمد، استفاده کنن بسیار دلچسبه. پرساگرام تلاش در این داره که این خواسته افراد رو با ارائه این درس‌ها براشون محقق کنه. 

همچنین پُرساگرام از محصولاتش پشتیبانی می‌کنه، پس از خرید محصول هر گونه سوال یا ابهام در مورد ویدئوها داشته باشین، می‌تونین به واحد پشتیبانی پرساگرام اعلام کنین تا در اسرع وقت مشکلتون رفع بشه.

ویژگی‌های پُرساگرام

ارائه مبانی کاربردی هر رشته براساس استانداردهای روز

آگاهی از نیازمندی‌های بازار کار و آموزشی همسو با نیازها

بهره‌گیری از کادری حرفه‌ای با مدارک عالی و معتبر بین‌المللی

حمایت از اشتغال و استمداد در جهت کاریابی در پایان دوره

معرفی اساتید پُرساگرام

پُرساگرام با هدف آموزش بهتر و رضایت‌مندی دانشجویان از اساتید مجرب و با تجربه دعوت به همکاری نموده است. تمام اساتید پُرساگرام دارای مدارک معتبر و تایید شده هستند.

علی‌اکبر تیموری

مهندس کامپیوتر

شعله دانش

مدیر و مشاور مالی

علیرضا مقسومی

مهندس کامپیوتر

logo-samandehi